W Magic Dental Studio pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasi lekarze to specjaliści w utrzymywaniu i przywracaniu młodego wyglądu, szczęścia oraz poczucia własnej wartości.

Beata Lipko-Leśniewska

lek. implantolog, spec. stomatologii ogólnej

W 1992 roku ukończyłam Akademie Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Stomatologii. W 1994 roku uzyskałam I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. W 2009 roku potwierdziłam swoją wieloletnią praktykę implantologiczną uzyskując tytuł Implantologa na Uniwersytecie Medycznym im. Goethego we Frankfurcie nad Menem, a w 2012 uzyskałam tytuł naukowy Master of Science in Oral Implantology na tym samym Uniwersytecie. Od 2011 do 2014 poszerzałam swoje wiadomości w dziedzinie ortodoncji pod okiem dr Larrego Brown'a i dr A.Davide Mirabella. W latach 2012 - 2014 brałam udział w Implantologiczno Protetycznym Programie organizowanym przez Mediterranean Prosthodontic Institiute w Castellon, Hiszpania, a uwieńczony Certyfikatem na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill, USA. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie implantologii, protetyki i ortodoncji mogę na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody leczenia dentystycznego, aby zapewnić pacjentom najwyższy standard opieki medycznej. W dalszym ciągu uczestniczę w kursach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce szeroko rozumianej stomatologii.

julia martyniw

lek. dentysta

Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2019 r. pracuję w gabinecie stomatologicznym Magic Dental Studio. Zajmuję się stomatologią zachowawczą , protetyką, endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną. W swojej pracy stosuję metody zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, którą systematycznie aktualizuję uczestnicząc w konferencjach i kursach zawodowych w kraju i za granicą. Swoje zainteresowania zawodowe rozwijam w kierunku medycyny estetycznej, stale też podnoszę swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Jestem w trakcie studiów podyplomowych Curriculum Estetyka Twarzy.

anna kostańska

LEK. DENTYSTA

Anna Dolska

asystenka i higienistka stomatologiczna

W Magic Dental Studio pracuję od 2008 roku. Ukończyłam studia pedagogiczne, jestem również absolwentką Wielkopolskiej Szkoły Medycznej na kierunku asystentka stomatologiczna oraz na kierunku higienistka stomatologiczna. Swoje kwalifikacje podnoszę na kursach i szkoleniach z profesjonalnej higienizacji oraz obsługi pacjenta. Dodatkowo wspomagam swoją wiedzę literaturą medyczną. Uwielbiam jazdę rowerem, grę w siatkówke i, w wolnym czasie, oglądanie seriali.

Agnieszka Matysiak

aststentka i higienistka stomatologiczna

W roku 2009 rozpoczęłam prace jako asystentka stomatologiczna w gabinecie stomatologicznym Magic Dental Studio. W roku 2014 ukończyłam szkołę policealną Plus Edukacja uzyskując dyplom higienistki stomatologicznej. Moją wiedzę uzupełniam na licznych kursach i szkoleniach, aby należycie przeprowadzać zabiegi higienizacyjne w gabinecie oraz dbać o dobry stan przyzębia naszych pacjentów.

Ksenia Zielińska

Pomoc medyczna, fotograf

W 2017 roku ukończyłam Technikum nr 6 w Poznaniu tym samym zdobywając zawód - Fototechnik. Od czerwca 2020 pracuje jako pomoc dentystyczna i fotograf w gabinecie stomatologicznym Magic Dental Studio. Cały czas poszerzam swoją wiedzę w temacie fotografii wewnątrzustnej oraz stomatologii. Poza pracą interesuje się rysunkiem, grafiką oraz fotografią. Hobbistycznie wykonuje sesje plenerowe oraz studyjne jednocześnie zdobywając praktykę w zawodzie.

Paweł Leśniewski

MANAGER KLINIKI

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej. Od 2007 roku jestem menedżerem w Magic Dental Studio. Ze względu na charakter pracy i zainteresowania, swoją wiedzę poszerzyłem o techniki dentystyczne i inżynierię materiałową. Interesuję się również Tradycyjną Medycyną Chińską i medycyną alternatywną. W 2019 roku ukończyłem kurs Informodiagnostyki i Informoterapii. Jako zarządzający w Magic Dental Studio, wspólnie z żoną Beatą Lipko-Leśniewską, rozwijamy siebie i nasz Zespół, aby jeszcze lepiej móc Państwu pomagać w przywracaniu uśmiechu.

szymon górak

technik dentystyczny

W gabinecie stomtologicznym Magic Dental Studio pracuję od 2013 r. Jestem technikiem dentystycznym, specjalizuję się w pracach akrylowych na implantach oraz w całkowitych rekonstrukcjach zgryzu. Najważniejsze są dla mnie komfort i zadowolenie pacjentów z wykonanej przeze mnie pracy.

WOJTEK GÓRAK

TECHNIK DENTYSTYCZNY

Od 2016 roku jestem technikiem dentystycznym w gabinecie stomtologicznym Magic Dental Studio. Posiadam dyplom potwierdzający moje kwalifikacje, lecz mimo to regularnie uzupełniam wiedzę ucząc się od najlepszych na świecie w tej dziedzinie. Specjalizuję się w wysoko estetycznych odbudowach ceramicznych wspartych na implantach. Bardzo lubię swoją pracę, a największą nagrodą jest dla mnie szeroki uśmiech u pacjenta na koniec udanego leczenia.

Sandra Szal

rejestratorka medyczna

W gabinecie stomatologicznym Magic Dental Studio pracuje jako rejestratorka medyczna. Jestem studentką III roku turystyki i rekreacji na Wyższej Szkole Bankowej, jednak ze względu na charakter pracy cały czas zgłębiam swoją wiedzę na temat zagadnień stomatologicznych. Poza pracą uwielbiam spędzać czas ze znajomymi, grać na gitarze i uprawiać sport.