Kilka słów o nas

Magic Dental Studio, to miejsce, w którym pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasi lekarze, higienistki i technicy, to specjaliści w utrzymywaniu i przywracaniu młodego wyglądu, szczęścia oraz poczucia własnej wartości. O to co mówią o sobie:

Beata Lipko-Leśniewska

lek. dentysta implantolog, spec. stomatologii ogólnej

W 1992 roku ukończyłam Akademie Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Stomatologii, a następnie w 1994 roku uzyskałam I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Przez kolejne lata rozwijałam swoje umiejętności. W 2009 roku potwierdziłam swoją wieloletnią praktykę implantologiczną uzyskując tytuł Implantologa na Uniwersytecie Medycznym im. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Kolejnym etapem było uzyskanie tytułu naukowego Master of Science in Oral Implantology na tym samym Uniwersytecie w 2012.

W międzyczasie, od 2011 do 2014, poszerzałam swoje wiadomości w dziedzinie ortodoncji pod okiem prof. Milana Kaminka, dr Larrego Brown'a i dr A.Davide Mirabella, aby móc multidyscyplinarnie leczyć moich pacjentów.

W latach 2012 - 2014 brałam udział w Implantologiczno Protetycznym Programie organizowanym przez Mediterranean Prosthodontic Institiute w Castellon, Hiszpania, co zaowocowało poszerzeniem wiedzy w tym zakresie i uzyskaniem Certyfikatu na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill, USA.

Dzięki zdobytym umiejętnościom i kwalifikacjom w dziedzinie implantologii, protetyki i ortodoncji mogę na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody leczenia dentystycznego, aby zapewnić pacjentom najwyższy standard opieki medycznej. W dalszym ciągu uczestniczę w kursach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce szeroko rozumianej stomatologii, aby być na bieżąco z aktualną wiedzą medyczną opartą na faktach.

Martyna kosmowska

lek. dentysta

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W latach 2019-2021 byłam członkinią Koła Naukowego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w SPSK im. Andrzeja Mielęckiego w Katowicach, gdzie czynnie pomagaliśmy pacjentom w rekonwalescencji po zabiegach operacyjnych poprzez fizjoterapię. Podczas studiów zdobywałam doświadczenie kliniczne asystując świetnym lekarzom. Staram się zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług. Ważne dla mnie jest, aby pacjent czuł się komfortowo w trakcie wizyty. W swojej praktyce stawiam na ciągły rozwój oraz pogłębianie wiedzy.

KURSY ● Ekstrakcje niechirurgiczne - atraumatyczne metody ekstrakcji trzonowców - intensywny kurs praktyczny Stankowscy Academy ● Biomateriały, przyszłość jest teraz - kurs online z zakresu: aktualna wiedza, stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, endodoncja ● Wypełnienia bezpośrednie czy rekonstrukcje pośrednie - inlay, onlay, overlay - co wybrać w różnych sytuacjach klinicznych? dr n.med. Ewa Jaskowska ● Opracowanie i skuteczna dezynfekcja kanałów korzeniowych dr n.med. Marta Maciak ● ENDO / REENDO Nowoczesna endodoncja mikroskopowa od A do Z. Opracowanie, płukanie i wypełnianie kanałów korzeniowych oraz powtórne leczenie endodontyczne. Wykład i zajęcia praktyczne. dr. n. med. Wojciech Wilkoński ● PRAKTYCZNA CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA - poziom zaawansowany lek. dent. Tomasz Łukasik ● „Koncepcja infiltracji Icon – czyli jak skutecznie usunąć nieestetyczne białe plamy i wzmocnić szkliwo” lek. dent. Joanna Piasecka ● Preparacja zębów pod korony i mosty dr n. med. Krzysztof Owczarczak
<
KONFERENCJE Międzynarodowa Konferencja PTSS Let's Dens VIII "To infinity and beyond" (28.02-01.03.20r. Warszawa) Konferencja Stomatologiczna WrocFlow IV (11.03-13.03.22r. Wrocław) Ogólnopolska Konferencja Stomatologiczna SMILESIA 1 (18.03-19.03.23r. Katowice) Implantologia 2.9 mm. Trudne warunki anatomiczne, techniki regeneracji kości kontra uproszczone procedury chirurgiczne dr n. med. Maciej Michalak (18.11.2023r. Poznań) VIII Spotkanie entuzjastów Endodoncji (16.12.23r. Warszawa)

Anna Dolska

asystenka i higienistka stomatologiczna

W Magic Dental Studio pracuję od 2008 roku. W tym czasie ukończyłam studia pedagogiczne, jak również jestem absolwentką Wielkopolskiej Szkoły Medycznej na kierunku asystentka stomatologiczna oraz na kierunku higienistka stomatologiczna. Swoje kwalifikacje podnoszę na kursach i szkoleniach z profesjonalnej higienizacji oraz obsługi pacjenta. Dodatkowo, swoją wiedzę wspomagam literaturą medyczną. Uwielbiam jazdę rowerem, grę w siatkówke, a w wolnym czasie lubię poleniuchować oglądając seriale.

Agnieszka Matysiak

aststentka i higienistka stomatologiczna

W roku 2009 rozpoczęłam prace jako asystentka stomatologiczna w Magic Dental Studio, i kontynuowałam swoją przygodę ze stomatologią w szkole policealnej Plus Edukacja, gdzie w 2014 roku uzyskałam dyplom higienistki stomatologicznej. Moją wiedzę uzupełniam na licznych kursach i szkoleniach, aby należycie przeprowadzać zabiegi higienizacyjne w gabinecie oraz dbać o dobry stan przyzębia naszych pacjentów.

Paweł Leśniewski

MANAGER KLINIKI

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej. Od 2007 roku pracuję w Magic Dental Studio, jako menadżer. Ze względu na charakter mojej pracy i zainteresowania, swoją wiedzę poszerzyłem o: techniki dentystyczne i inżynierię materiałową. Interesuję się również ogólnie pojętym tematem zdrowia, a co za tym idzie Tradycyjną Medycyną Chińską i medycyną alternatywną. W 2019 roku ukończyłem kurs Informodiagnostyki i Informoterapii, aby poszerzyć swoje wiadomości w temacie Biorezonansu. Jako zarządzający w Magic Dental Studio, wspólnie z żoną Beatą Lipko-Leśniewską, rozwijamy siebie i nasz Zespół, aby jeszcze lepiej móc Państwu pomagać w przywracaniu uśmiechu.

szymon górak

technik dentystyczny

W gabinecie stomtologicznym Magic Dental Studio pracuję od 2013 r. Obecnie jestem technikiem dentystycznym i specjalizuję się w pracach akrylowych na implantach oraz w całkowitych rekonstrukcjach zgryzu. Najważniejsze, są dla mnie komfort i zadowolenie pacjentów z wykonanej przeze mnie pracy.

WOJTEK GÓRAK

TECHNIK DENTYSTYCZNY

Od 2016 roku jestem technikiem dentystycznym w gabinecie stomtologicznym Magic Dental Studio. Posiadam dyplom potwierdzający moje kwalifikacje, lecz mimo to regularnie uzupełniam wiedzę ucząc się od najlepszych na świecie w tej dziedzinie. Specjalizuję się w wysoko estetycznych odbudowach ceramicznych, wspartych na implantach. Bardzo lubię swoją pracę, a największą nagrodą, jest dla mnie szeroki uśmiech u pacjenta na koniec udanego leczenia.

logo MDS

rejestratorka medyczna

Scroll to Top