Kilka słów o nas

Magic Dental Studio, to miejsce, w którym pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasi lekarze, higienistki i technicy, to specjaliści w utrzymywaniu i przywracaniu młodego wyglądu, szczęścia oraz poczucia własnej wartości. O to co mówią o sobie:

Beata Lipko-Leśniewska

lek. implantolog, spec. stomatologii ogólnej

W 1992 roku ukończyłam Akademie Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Stomatologii, a następnie w 1994 roku uzyskałam I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Przez kolejne lata rozwijałam swoje umiejętności. W 2009 roku potwierdziłam swoją wieloletnią praktykę implantologiczną uzyskując tytuł Implantologa na Uniwersytecie Medycznym im. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Kolejnym etapem było uzyskanie tytułu naukowego Master of Science in Oral Implantology na tym samym Uniwersytecie w 2012.

W międzyczasie, od 2011 do 2014, poszerzałam swoje wiadomości w dziedzinie ortodoncji pod okiem prof. Milana Kaminka, dr Larrego Brown'a i dr A.Davide Mirabella, aby móc multidyscyplinarnie leczyć moich pacjentów.

W latach 2012 - 2014 brałam udział w Implantologiczno Protetycznym Programie organizowanym przez Mediterranean Prosthodontic Institiute w Castellon, Hiszpania, co zaowocowało poszerzeniem wiedzy w tym zakresie i uzyskaniem Certyfikatu na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill, USA.

Dzięki zdobytym umiejętnościom i kwalifikacjom w dziedzinie implantologii, protetyki i ortodoncji mogę na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody leczenia dentystycznego, aby zapewnić pacjentom najwyższy standard opieki medycznej. W dalszym ciągu uczestniczę w kursach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce szeroko rozumianej stomatologii, aby być na bieżąco z aktualną wiedzą medyczną opartą na faktach.

Portret prof. Piotr Fudalej Ortodonta

Piotr fudalej

prof. dr hab. lek. stom. spec. ortodonta

Naukowiec przez duże N. Wspólnie z dr Beatą Lipko-Leśniewską i Magic Dental Studio w ramach projektu SmileLine prowadzimy telemedycynę w zakresie analizy dokumentacji pacjentów i przygotowania planów leczenia ortodontycznego.

    Jestem wykładowcą na:
  • Uniwersytecie Jegiellońskim

  • Uniwersytecie Berneńskim w Szwajcarii

  • Uniwersytecie Palacky’ego w Ołomuńcu


Prezydentem-elektem Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego

Członkiem wielu organizacji branżowych:
American Association of Orthodontists
American Cleft Palate-Craniofacial Association
International Association for Dental Research
Rady Naukowej Polskiej Akademii Stomatologii
Członekiem zarządu Digital Dentistry Society Poland.

julia martyniw

lek. dentysta

Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2019 r. pracuję w gabinecie stomatologicznym Magic Dental Studio, w którym zajmuję się stomatologią zachowawczą, protetyką, endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną. W swojej pracy stosuję metody, które są zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, a tę, systematycznie aktualizuję uczestnicząc w konferencjach i kursach zawodowych w kraju i za granicą. Swoje zainteresowania zawodowe rozwijam w kierunku medycyny estetycznej, stale też podnoszę swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. W 2022 ukończyłam studia podyplomowe Curriculum Estetyka Twarzy.

Anna Dolska

asystenka i higienistka stomatologiczna

W Magic Dental Studio pracuję od 2008 roku. W tym czasie ukończyłam studia pedagogiczne, jak również jestem absolwentką Wielkopolskiej Szkoły Medycznej na kierunku asystentka stomatologiczna oraz na kierunku higienistka stomatologiczna. Swoje kwalifikacje podnoszę na kursach i szkoleniach z profesjonalnej higienizacji oraz obsługi pacjenta. Dodatkowo, swoją wiedzę wspomagam literaturą medyczną. Uwielbiam jazdę rowerem, grę w siatkówke, a w wolnym czasie lubię poleniuchować oglądając seriale.

Agnieszka Matysiak

aststentka i higienistka stomatologiczna

W roku 2009 rozpoczęłam prace jako asystentka stomatologiczna w Magic Dental Studio, i kontynuowałam swoją przygodę ze stomatologią w szkole policealnej Plus Edukacja, gdzie w 2014 roku uzyskałam dyplom higienistki stomatologicznej. Moją wiedzę uzupełniam na licznych kursach i szkoleniach, aby należycie przeprowadzać zabiegi higienizacyjne w gabinecie oraz dbać o dobry stan przyzębia naszych pacjentów.

Ksenia Zielińska

Pomoc medyczna, fotograf

W 2017 roku ukończyłam Technikum nr 6 w Poznaniu, tym samym zdobywając zawód - Fototechnik. Od czerwca 2020 pracuje jako pomoc dentystyczna i fotograf w Magic Dental Studio, i w ten sposób wykorzystuję swoje umiejętności zdobyte w szkole. Cały czas poszerzam swoją wiedzę w temacie fotografii wewnątrzustnej oraz stomatologii. Poza pracą, interesuje się rysunkiem, grafiką oraz fotografią. Hobbistycznie wykonuje sesje plenerowe oraz studyjne, jednocześnie zdobywając praktykę w zawodzie.

Paweł Leśniewski

MANAGER KLINIKI

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej. Od 2007 roku pracuję w Magic Dental Studio, jako menadżer. Ze względu na charakter mojej pracy i zainteresowania, swoją wiedzę poszerzyłem o: techniki dentystyczne i inżynierię materiałową. Interesuję się również ogólnie pojętym tematem zdrowia, a co za tym idzie Tradycyjną Medycyną Chińską i medycyną alternatywną. W 2019 roku ukończyłem kurs Informodiagnostyki i Informoterapii, aby poszerzyć swoje wiadomości w temacie Biorezonansu. Jako zarządzający w Magic Dental Studio, wspólnie z żoną Beatą Lipko-Leśniewską, rozwijamy siebie i nasz Zespół, aby jeszcze lepiej móc Państwu pomagać w przywracaniu uśmiechu.

szymon górak

technik dentystyczny

W gabinecie stomtologicznym Magic Dental Studio pracuję od 2013 r. Obecnie jestem technikiem dentystycznym i specjalizuję się w pracach akrylowych na implantach oraz w całkowitych rekonstrukcjach zgryzu. Najważniejsze, są dla mnie komfort i zadowolenie pacjentów z wykonanej przeze mnie pracy.

WOJTEK GÓRAK

TECHNIK DENTYSTYCZNY

Od 2016 roku jestem technikiem dentystycznym w gabinecie stomtologicznym Magic Dental Studio. Posiadam dyplom potwierdzający moje kwalifikacje, lecz mimo to regularnie uzupełniam wiedzę ucząc się od najlepszych na świecie w tej dziedzinie. Specjalizuję się w wysoko estetycznych odbudowach ceramicznych, wspartych na implantach. Bardzo lubię swoją pracę, a największą nagrodą, jest dla mnie szeroki uśmiech u pacjenta na koniec udanego leczenia.

rejestratorka medyczna

Scroll to Top