Magic Dental Studio, to miejsce, w którym pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasi lekarze, higienistki i technicy, to specjaliści w utrzymywaniu i przywracaniu młodego wyglądu, szczęścia oraz poczucia własnej wartości. O to co mówią o sobie:

Beata Lipko-Leśniewska

lek. implantolog, spec. stomatologii ogólnej

W 1992 roku ukończyłam Akademie Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Stomatologii. Następnie, w 1994 roku uzyskałam I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Przez kolejne lata, rozwijałam swoje umiejętności i w 2009 roku potwierdziłam swoją wieloletnią praktykę implantologiczną uzyskując tytuł Implantologa na Uniwersytecie Medycznym im. Goethego we Frankfurcie nad Menem, a następnie w 2012 uzyskałam tytuł naukowy Master of Science in Oral Implantology na tym samym Uniwersytecie. W międzyczasie, od 2011 do 2014 poszerzałam swoje wiadomości w dziedzinie ortodoncji, pod okiem dr Larrego Brown'a i dr A.Davide Mirabella, aby móc multidyscyplinarnie leczyć moich pacjentów. W latach 2012 - 2014 brałam udział w Implantologiczno Protetycznym Programie organizowanym przez Mediterranean Prosthodontic Institiute w Castellon, Hiszpania, co zaowocowało poszerzeniem wiedzy w tym zakresie i uzyskaniem Certyfikatu na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill, USA. Dzięki zdobytym umiejętnościom i kwalifikacjom w dziedzinie implantologii, protetyki i ortodoncji mogę na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody leczenia dentystycznego, aby zapewnić pacjentom najwyższy standard opieki medycznej. W dalszym ciągu uczestniczę w kursach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce szeroko rozumianej stomatologii, aby być na bieżąco z aktualną wiedzą medyczną opartą na faktach.

julia martyniw

lek. dentysta

Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2019 r. pracuję w gabinecie stomatologicznym Magic Dental Studio, w którym zajmuję się stomatologią zachowawczą , protetyką, endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną. W swojej pracy stosuję metody, które są zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, a tę, systematycznie aktualizuję uczestnicząc w konferencjach i kursach zawodowych w kraju i za granicą. Swoje zainteresowania zawodowe rozwijam w kierunku medycyny estetycznej, stale też podnoszę swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Jestem w trakcie studiów podyplomowych Curriculum Estetyka Twarzy.

lek. dentysta

Anna Kostańska

LEK. DENTYSTA

Jestem absolwentką Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego im. Daniela Halickiego we Lwowie. Od 2021 r. pracuję w gabinecie stomatologicznym Magic Dental Studio w którym, zajmuję się stomatologią zachowawczą i dziecięcą.

Anna Dolska

asystenka i higienistka stomatologiczna

W Magic Dental Studio pracuję od 2008 roku. W tym czasie ukończyłam studia pedagogiczne, jak również jestem absolwentką Wielkopolskiej Szkoły Medycznej na kierunku asystentka stomatologiczna oraz na kierunku higienistka stomatologiczna. Swoje kwalifikacje podnoszę na kursach i szkoleniach z profesjonalnej higienizacji oraz obsługi pacjenta. Dodatkowo, swoją wiedzę wspomagam literaturą medyczną. Uwielbiam jazdę rowerem, grę w siatkówke, a w wolnym czasie lubię poleniuchować oglądając seriale.

Agnieszka Matysiak

aststentka i higienistka stomatologiczna

W roku 2009 rozpoczęłam prace jako asystentka stomatologiczna w Magic Dental Studio, i kontynuowałam swoją przygodę ze stomatologią w szkole policealnej Plus Edukacja, gdzie w 2014 roku uzyskałam dyplom higienistki stomatologicznej. Moją wiedzę uzupełniam na licznych kursach i szkoleniach, aby należycie przeprowadzać zabiegi higienizacyjne w gabinecie oraz dbać o dobry stan przyzębia naszych pacjentów.

Ksenia Zielińska

Pomoc medyczna, fotograf

W 2017 roku ukończyłam Technikum nr 6 w Poznaniu, tym samym zdobywając zawód - Fototechnik. Od czerwca 2020 pracuje jako pomoc dentystyczna i fotograf w Magic Dental Studio, i w ten sposób wykorzystuję swoje umiejętności zdobyte w szkole. Cały czas poszerzam swoją wiedzę w temacie fotografii wewnątrzustnej oraz stomatologii. Poza pracą, interesuje się rysunkiem, grafiką oraz fotografią. Hobbistycznie wykonuje sesje plenerowe oraz studyjne, jednocześnie zdobywając praktykę w zawodzie.

Paweł Leśniewski

MANAGER KLINIKI

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej. Od 2007 roku pracuję w Magic Dental Studio, jako menadżer. Ze względu na charakter mojej pracy i zainteresowania, swoją wiedzę poszerzyłem o: techniki dentystyczne i inżynierię materiałową. Interesuję się również ogólnie pojętym tematem zdrowia, a co za tym idzie Tradycyjną Medycyną Chińską i medycyną alternatywną. W 2019 roku ukończyłem kurs Informodiagnostyki i Informoterapii, aby poszerzyć swoje wiadomości w temacie Biorezonansu. Jako zarządzający w Magic Dental Studio, wspólnie z żoną Beatą Lipko-Leśniewską, rozwijamy siebie i nasz Zespół, aby jeszcze lepiej móc Państwu pomagać w przywracaniu uśmiechu.

szymon górak

technik dentystyczny

W gabinecie stomtologicznym Magic Dental Studio pracuję od 2013 r. Obecnie jestem technikiem dentystycznym i specjalizuję się w pracach akrylowych na implantach oraz w całkowitych rekonstrukcjach zgryzu. Najważniejsze, są dla mnie komfort i zadowolenie pacjentów z wykonanej przeze mnie pracy.

WOJTEK GÓRAK

TECHNIK DENTYSTYCZNY

Od 2016 roku jestem technikiem dentystycznym w gabinecie stomtologicznym Magic Dental Studio. Posiadam dyplom potwierdzający moje kwalifikacje, lecz mimo to regularnie uzupełniam wiedzę ucząc się od najlepszych na świecie w tej dziedzinie. Specjalizuję się w wysoko estetycznych odbudowach ceramicznych, wspartych na implantach. Bardzo lubię swoją pracę, a największą nagrodą, jest dla mnie szeroki uśmiech u pacjenta na koniec udanego leczenia.

rejestratorka medyczna